Türkiye’de girişimcilere sunulan destek, gün geçtikçe artıyor. Girişimcilerimiz de değişen pazarlama kurallarına göre yönlerini tayin etmeye çalışıyorlar. Ama, markaları açısından amaçlarını gerçekleştirmek için dijital pazarlama stratejisinde bir destek arayabiliyorlar. 

Biz de interneti etkin kullanmak isteyen girişimcileri her anlamda desteklemeye, internetin sunduğu fırsatları şirketlerinin farketmesine odaklanıyoruz. Yaptığımız araştırmalarla, girişimcilerin internetteki ihtiyaçlarını tespit ediyor, bu doğrultuda ürün ve hizmetler tasarlıyoruz.

Çünkü etkin kullanılan internetin girişimcileri güçlendirdiğine, ekonomik anlamda kalkınma sağladığına, işsizliğin ve yoksulluğun azalmasına da katkıda bulunacağına inanıyoruz.

Bu bakış açısıyla hazırladığımız 2015 Dijital Pazarlama Planı, ülkemizin değerli girişimcilerine, dijital pazarlama yolculuğunda ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgileri kolay bir anlatımla sunuyor.

Markanız interneti etkin kullanarak amaçlarına ulaşırken, biz de sizinle aynı heyecanı paylaşıyoruz.

Girişimcilerimizin, internette başarı hikayelerine yepyeni sayfalar ekleyeceğine, geleceğin Türkiyesi’ne en güzel katkıyı yapacağına inancımız sonsuz…

Bu düşüncelerle, 2015 Dijital Pazarlama Planı’nın yararlı bir kaynak olmasını diliyorum.

2015 Dijital Pazarlama Planı’nı Ücretsiz İndirYorumunuzu İletin