Türkiye’de ilk ve tek
Hazırlanan çalışmanın ilk olmasının arz ettiği gelecekte yapılacak araştırmalara ışık tutacağı düşünülmektedir. Günümüz sosyal medya dünyasında farkedilmek için yaratıcı yazmadan var olmak imkansız. Yazmak birikim ve özgüvenin birleşimidir doğru, ama özgüven ve birikim yazar olmak için tek başına yeterli değildir. Nasıl yazacağınız da en az o kadar önemlidir. Gelin sizi ve işinizi en doğru şekilde yansıtmanın sırrını paylaşalım.

  • Bir Alışverişkolik misiniz? Bir sürü yeni eşya, gardırop dolusu kıyafet, ayakkabı alıyor sonra bunları neden aldığınızı bile bilmiyor musunuz? Satın almayı kolaylaştırıcı gizli hipnotik taktikleri öğrenip farkındalık kazanabilir ve artık daha bilinçli alışveriş yapabilirsiniz…
  • İster bir metin yazarı, ister bir pazarlamacı, ister bir emlakçı ya da hizmet sektöründe çalışan biri olun yüzlerce kitap okuyup edinebileceğiniz özel bilgileri sadece bir kitapla özümsemek ve bir an önce uygulamaya başlamak güzel olmaz mıydı?
  • Anne babanız, sevgiliniz hatta kapı komşunuzla bir türlü yıldızınız barışamıyorken üstelik tek isteğiniz fikirlerinizi tepki göstermeden dinlemeleri, size anlamaları ise iletişim becerilerinize yepyeni bir boyut kazandıracak hipnotik dil kalıpları sizin merheminiz olabilir.
  • Hayatta hiçbir şey birbirinden bağımsız düşünülemez. Bir alanda gerçekleşen değişim az ya da çok diğer alanları da etkileyecektir. Bu kitapta tek tereddütü nereden başlayacağınıza karar verirken yaşayacaksınız. Neyse ki onun da çözümü kolay; nereden başlarsanız başlayın sonuçta aşkta, işte ve sosyal hayatta kazanacak olan siz olacaksınız!

Sınırlı sayıda baskısı olan bu kitabı temin etmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.Yorumunuzu İletin