“İnternette nasıl hareket etmeliyiz?” sorusunu kendine soran herkesin mutlaka okuması gereken bu kitap, internette kullanıcıların davranış şekillerini anlatırken onlara hangi araçlar ve yöntemlerle ulaşabileceğinizi ortaya koyuyor.

İnternet, yıllardır neredeyse sadece medyaya odaklanmış halkla ilişkileri yeniden halkla ilişkilendirmiştir. Şirketler insanları satın alma süreçlerine harika online içeriklerle çekmelidir. Bloglar, pod yayınları, e-kitaplar, basın bültenleri ve diğer online içerik çeşitleri, organizasyonların alıcılara doğrudan doğruya ve onların değer vereceği bir biçimde iletişim kurmalarını sağlar.

İnternette başarılı olmak için sadece güzel görünen, estetik açıdan tatmin edici, kullanılabilirliği başarılı ve içerik yönetim sistemi iyi olan bir web sitesi yetmez. İçeriğin alıcıları yönlendirme açısından her şeyden önemli Doğru hedef kitlelere doğru çözümleri sunan sitelerin amacına ulaştığını belirtiyor.

Klasik mecralar hala önemini koruyor ama internetin sunduğu imkanları sunamıyor. Bu yüzden internet pazarlamacılığı inkar edilemez. Diğer yandan internet dünyasında pazarlama diğer mecralardan daha farklı kurallara sahip. Bunlar öğrenilmeli.

Yorumunuzu İletin